Poznaj nasz Zespół

Zespół Supersów to nie tylko profesjonaliści — to także ogromni pasjonaci. Ludzie, dla których aktywność fizyczna to nie tylko praca czy forma spędzania czasu. Są oddani temu, co kochają i chcą dzielić się tą energią z uczestnikami projektu!

Przed Wami trenerzy, którzy współpracują z nami w projekcie Supersi. To oni zadbają o to, abyście równie mocno, jak oni, pokochali aktywność fizyczną!

Założyciele

Kamila Jabłońska

Kamila Jabłońska

Z wykształcenia manager sportu, właściciel klubu fitness Lady Cat Familly Fitness & Wellness od prawie 11 lat. Prezes fundacji Impilo od 5 lat. Prywatnie mama dwójki dzieci i żona zawodowego sportowca.

dr Jolanta Nalewaj Nowak dietetyk kliniczny, psychodietetyk, terapeuta

dr Jolanta Nalewaj Nowak dietetyk kliniczny, psychodietetyk, terapeuta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, na kierunku Nauk o Zdrowiu W Katedrze i Klinice Onkologii Ginekologicznej uzyskała tytuł doktora w zakresie medycyny biologii w roku 2006. Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu kierunku Żywienie Człowieka specjalności Dietetyka. Absolwentka Studium Pomocy Psychologicznej w Ośrodku Psychoterapii Psychoanalitycznej Trójmiasto w Sopocie 2014 roku uzyskała certyfikat Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego [Certy. nr: 88]

Trenerzy

Aleksandra Politowicz

Aleksandra Politowicz

Cześć ! Nazywam się Aleksandra Politowicz i jestem czynną zawodniczką z Akademii Karate Tradycyjnego SAMURAJ Gniezno. Posiadam stopień mistrzowski 2 Dan. Swoją przygodę z Karate Tradycyjnym zaczęłam w wieku 7 lat. Poszłam z koleżanką zobaczyć, jak to wygląda i tak zostałam do dzisiaj. Teraz Karate jest częścią mojego życia. Ten sport nauczył mnie systematyczności, dyscypliny i dążenia do swojego celu. Moją ulubioną konkurencją jest kumite (walka), kata i kumite drużynowe. Karate Tradycyjne składa się z Kata i Kumite, jednak w kumite czuję się najlepiej. Trening i ruch sprawił, że więcej czasu spędzam aktywnie, a nie przy komputerze lub telewizorze. Serdecznie POLECAM!

Dawid Marchlewicz

Dawid Marchlewicz

Moją pasją jest ruch. Od dziecka uprawiam sport, a od 5 lat uczę innych jak się ruszać. Skupiam się głównie na gimnastyce i podnoszeniu ciężarów. Aktualnie jestem studentem AWF w Poznaniu i moją misją jest zachęcanie ludzi do codziennego i świadomego ruchu. Dorosłych uczę gimnastyki i treningu siłowego. Dla dzieci prowadzę gry i zabawy w różnych formach oraz pomagam zapobiegać wadom postawy. Współpracuje z klubami sportowymi, siłowniami i różnymi instytucjami, które mogę wspierać swoją praktyczną wiedzą i umiejętnościami trenerskimi. Od dwóch lat zgłębiam tajniki treningu motorycznego i prowadzę dzieci i młodzież, żeby mogli jak najdłużej i na wysokim poziomie uprawiać swoje ulubione dyscypliny chroniąc się przed kontuzjami.

Jagoda Linkowska

Jagoda Linkowska

Jestem Jagoda na codzień nauczyciel wychowania fizycznego, jestem również związana z klubem MKS PR Gniezno jak i z Akademia Piłki Recznej w Gnieźnie, przez 17 lat trenowałam piłkę reczna, a teraz rozwijam się w roli trenera. Zapraszam Cię na wspólny trening w Supersach.

Oskar Fajfer

Oskar Fajfer

Swoja przygodę z żużlem zacząłem w wieku 13 lat. Od tamtego czasu moje życie jest w 100% poświęcone mojej pasji i sposobu na życie. Krok po kroku podnoszę sobie poprzeczkę aby być coraz lepszy w tym co robię. Żużlowiec, wychowanek Startu Gniezno. W roku 2011 zdobył srebro w MDMP wraz z kolegami z drużyny.